Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

482f9289dea99ad42cc33e48c9f4d2af Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

Справжні цінителі футболу знають, що відбір до майбутнього ЧС 2018 вже стартував, і з самих перших матчів радує шанувальників чудовими іграми. На жаль, збірна Росії не приймає участі в майбутньому чемпіонаті, так як саме росіяни будуть приймати у себе футбольні команди з усього світу влітку майбутнього року. Це не означит, що вітчизняні вболівальники не знайдуть достойного претендента, за якого можна буде повболівати в період проведення турнірів.

Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році обіцяє бути дуже цікавим, тому слід уважно стежити за всіма поєдинками. Залишилося лише оголосити список всіх відбіркових ігор, які мають відбутися до моменту визначення переможця ЧС з футболу 2018 року.

Відбіркова група А

1. Білорусь – Франція Час: 06.09.16. Підсумок – 0:0.
2. Болгарія – Люксембур Час: 06.09.16. Підсумок – 4:3.
3. Швеція – Нідерланди Час: 06.09.16. Підсумок – 1:1.
4. Франція – Болгарія Час: 07.10.16. Підсумок – 4:1.
5. Люксембур – Швеція Час: 07.10.16. Підсумок – 0:1.
6. Нідерланди – Білорусь Час: 07.10.16. Підсумок – 0:0.
7. Білорусь – Люксембург Час: 10.10.16. Підсумок – 0:0.
8. Нідерланди – Франція Час: 10.10.16. Підсумок – 0:0.
9. Швеція – Болгарія Час: 10.10.16. Підсумок – 0:0.
10. Болгарія – Білорусь Час: 13.11.16. -:-
11. Люксембург – Нідерланди Час: 13.11.16. -:-
12. Франція – Білорусь Час: 13.11.16. -:-
13. Швеція – Білорусь Час: 25.03.17. -:-
14. Болгарія – Нідерланди Час: 25.03.17. -:-
15. Люксембург – Франція Час: 25.03.17. -:-
16. Білорусь – Болгарія Час: 09.06.17. -:-
17. Нідерланди – Люксембург Час: 09.06.17. -:-
18. Швеція – Франція Час: 09.06.17. -:-
19. Болгарія – Швеція Час: 31.08.17. -:-
20. Франція – Нідерланди Час: 31.08.17. -:-
21. Люксембург – Білорусь Час: 31.08.17. -:-
22. Білорусь – Швеція Час: 03.09.17. -:-
23. Нідерланди – Болгарія Час: 03.09.17. -:-
24. Франція – Люксембург Час: 03.09.17. -:-
25. Швеція – Люксембург Час: 07.10.17. -:-
26. Білорусь – Нідерланди Час: 07.10.17. -:-
27. Болгарія – Франція Час: 07.10.17. -:-
28. Франція – Білорусь Час: 10.10.17. -:-
29. Люксембург – Болгарія Час: 10.10.17. -:-
30. Нідерланди – Швеція Час: 10.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи A лідирує Швеція, за нею перебувати Франція і замикає трійку лідерів Нідерланди.618291049207e59a4b62927fea1977c8 Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

Відбіркова група В

1. Андорра – Латвія Час: 06.09.16. Підсумок – 0:1.
2. Швейцарія – Португалія Час: 06.09.16. Підсумок – 2:0.
3. Фарери – Угорщина Час: 06.09.16. Підсумок – 0:0.
4. Угорщина – Швейцарія Час: 07.10.16. Підсумок – 2:3.
5. Португалія – Андорра Час: 07.10.16. Підсумок – 6:0.
6. Латвія – Фарери Час: 07.10.16. Підсумок – 0:2.
7. Андорра – Швейцарія Час: 10.10.16. Підсумок – 1:2.
8. Латвія – Угорщина Час: 10.10.16. Підсумок – 0:2.
9. Фарери – Португалія Час: 10.10.16. Підсумок – 0:6.
10. Угорщина – Андорра Час: 13.11.16. -:-
11. Португалія – Латвія Час: 13.11.16. -:-
12. Швейцарія – Фарери Час: 13.11.16. -:-
13. Швейцарія – Латвія Час: 25.03.17. -:-
14. Андорра – Фарери Час: 25.03.17. -:-
15. Португалія – Угорщина Час: 25.03.17. -:-
16. Андорра – Угорщина Час: 09.06.17. -:-
17. Латвія – Португалія Час: 09.06.17. -:-
18. Фарери – Швейцарія Час: 09.06.17. -:-
19. Угорщина – Латвія Час: 31.08.17. -:-
20. Швейцарія – Андорра Час: 31.08.17. -:-
21. Португалія – Фарери Час: 31.08.17. -:-
22. Фереры – Андорра Час: 03.09.17. -:-
23. Угорщина – Португалія Час: 03.09.17. -:-
24. Латвія – Швейцарія Час: 03.09.17. -:-
25. Фарери – Латвія Час: 07.10.17. -:-
26. Андорра – Португалія Час: 07.10.17. -:-
27. Швейцарія – Угорщина Час: 07.10.17. -:-
28. Латвія – Андорра Час: 10.10.17. -:-
29. Португалія – Швейцарія Час: 10.10.17. -:-
30. Угорщина – Фарери Час: 10.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи B лідирує Швейцарія, за нею перебувати Португалія і замикає трійку лідерів Угорщина.58798419b00ffcd94c20b8235103f481 Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

Відбіркова група З

1. Сан-Марино – Азербайджан Час: 04.09.16. Підсумок – 0:1.
2. Чехія – Св. Ірландія Час: 04.09.16. Підсумок – 0:0.
3. Норвегія – Німеччина Час: 04.09.16. Підсумок – 0:3.
4. Азербайджан – Норвегія Час: 08.10.16. Підсумок – 1:0.
5. Німеччина – Чехія Час: 08.10.16. Підсумок – 3:0.
6. Св. Ірландія – Сан-Марино Час: 08.10.16. Підсумок – 4:0.
7. Чехія – Азербайджан Час: 11.10.16. Підсумок – 0:0.
8. Німеччина – Св Ірландія Час: 11.10.16. Підсумок – 2:0.
9. Норвегія – Сан-Марино Час: 11.10.16. Підсумок – 4:1.
10. Чехія – Норвегія Час: 11.11.16. -:-
11. Св. Ірландія – Азербайджан Час: 11.11.16. -:-
12. Сан-Марино – Німеччина Час: 11.11.16. -:-
13. Азербайджан – Німеччина Час: 26.03.17. -:-
14. Сан-Марино – Чехія Час: 26.03.17. -:-
15. Св. Ірландія – Норвегія Час: 26.03.17. -:-
16. Азербайджан – Св. Ірландія Час: 10.06.17. -:-
17. Німеччина – Сан-Марино Час: 10.06.17. -:-
18. Норвегія – Чехія Час: 10.06.17. -:-
19. Чехія – Німеччина Час: 01.09.17. -:-
20. Норвегія – Азербайджан Час: 01.09.17. -:-
21. Сан-Марино – Св. Ірландія Час: 01.09.17. -:-
22. Азербайджан – Сан-Марино Час: 04.09.17. -:-
23. Німеччина – Норвегія Час: 04.09.17. -:-
24. Св. Ірландія – Чехія Час: 04.09.17. -:-
25. Азербайджан – Чехія Час: 05.10.17. -:-
26. Св. Ірландія – Німеччина Час: 05.10.17. -:-
27. Сан-Марино – Норвегія Час: 05.10.17. -:-
28. Чехія – Сан-Марино Час: 08.10.17. -:-
29. Німеччина – Азербайджан Час: 08.10.17. -:-
30. Норвегія – Св. Ірландія Час: 08.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи C лідирує Німеччина, за нею перебувати Азербайджан і замикає трійку лідерів Північна Ірландія.b18a5f908c1c4fb55d1075882b350f1f Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

Відбіркова група D

1. Грузія – Австрія Час: 05.09.16. Підсумок – 1:2.
2. Сербія – Ірландія Час: 05.09.16. Підсумок – 2:2.
3. Уельс – Молдова Час: 05.09.16. Підсумок – 4:0.
4. Молдова – Сербія Час: 06.10.16. Підсумок – 0:3.
5. Ірландія – Грузія Час: 06.10.16. Підсумок – 1:0.
6. Австрія – Уельс Час: 06.10.16. Підсумок – 2:2.
7. Уельс – Грузія Час: 09.10.16. Підсумок – 1:1.
8. Молдова – Ірландія Час: 09.10.16. Підсумок – 1:3.
9. Сербія – Австрія Час: 09.10.16. Підсумок – 3:2.
10. Австрія – Ірландія Час: 12.11.16. -:-
11. Грузія – Молдова Час: 12.11.16. -:-
12. Уельс – Сербія Час: 12.11.16. -:-
13. Грузія – Сербія Час: 24.03.17. -:-
14. Австрія – Молдова Час: 24.03.17. -:-
15. Ірландія – Уельс Час: 24.03.17. -:-
16. Молдова – Грузія Час: 11.06.17. -:-
17. Ірландія – Австрія Час: 11.06.17. -:-
18. Сербія – Вельс Час: 11.06.17. -:-
19. Грузія – Ірландія Час: 02.09.17. -:-
20. Сербія – Молдова Час: 02.09.17. -:-
21. Уельс – Австрія Час: 02.09.17. -:-
22. Австрія – Грузія Час: 05.09.17. -:-
23. Ірландія – Сербія Час: 05.09.17. -:-
24. Молдова – Уельс Час: 05.09.17. -:-
25. Грузія – Уельс Час: 06.10.17. -:-
26. Австрія – Сербія Час: 06.10.17. -:-
27. Ірландія – Молдова Час: 06.10.17. -:-
28. Молдова – Австрія Час: 09.10.17. -:-
29. Сербія – Грузія Час: 09.10.17. -:-
30. Уельс – Ірландія Час: 09.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи D лідирує Сербія, за нею перебувати Ірландія і замикає трійку лідерів Уельс.fa92dfe9dd48224ad1f06e3437044fb5 Відбіркові матчі на Чемпіонат світу в 2018 році. ЧС з футболу

Відбіркова група Е

1. Данія – Вірменія Час: 04.09.16. Підсумок – 1:0.
2. Казахстан – Польща Час: 04.09.16. Підсумок – 2:2.
3. Румунія – Чорногорія Час: 04.09.16. Підсумок – 1:1.
4. Вірменія – Румунія Час: 08.10.16. Підсумок – 0:5.
5. Чорногорія – Казахстан Час: 08.10.16. Підсумок – 5:0.
6. Польща – Данія Час: 08.10.16. Підсумок – 3:2.
7. Казахстан – Румунія Час: 11.10.16. Підсумок – 0:0.
8. Данія – Чорногорія Час: 11.10.16. Підсумок – 0:1.
9. Польща – Вірменія Час: 11.10.16. Підсумок – 2:1.
10. Вірменія – Чорногорія Час: 11.11.16. -:-
11. Данія – Казахстан Час: 11.11.16. -:-
12. Румунія – Польща Час: 11.11.16. -:-
13. Вірменія – Казахстан Час: 26.03.17. -:-
14. Чорногорія – Польща Час: 26.03.17. -:-
15. Румунія – Данія Час: 26.03.17. -:-
16. Казахстан – Данія Час: 10.06.17. -:-
17. Чорногорія – Вірменія Час: 10.06.17. -:-
18. Польща – Румунія Час: 10.06.17. -:-
19. Казахстан – Чорногорія Час: 01.09.17. -:-
20. Данія – Польща Час: 01.09.17. -:-
21. Румунія – Вірменія Час: 01.09.17. -:-
22. Вірменія – Данія Час: 04.09.17. -:-
23. Чорногорія – Румунія Час: 04.09.17. -:-
24. Польща – Казахстан Час: 04.09.17. -:-
25. Вірменія – Польща Час: 05.10.17. -:-
26. Чорногорія – Данія Час: 05.10.17. -:-
27. Румунія – Казахстан Час: 05.10.17. -:-
28. Данія – Румунія Час: 08.10.17. -:-
29. Казахстан – Вірменія Час: 08.10.17. -:-
30. Польща – Чорногорія Час: 08.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи E лідирує Чорногорія, за нею перебувати Польща і замикає трійку лідерів Румунія.

Відбіркова група F

1. Литва – Словенія Час: 04.09.16. Підсумок – 2:2.
2. Словаччина – Англія Час: 04.09.16. Підсумок – 0:1.
3. Мальта – Шотландія Час: 04.09.16. Підсумок – 1:5.
4. Англія – Мальта Час: 08.10.16. Підсумок – 2:0.
5. Шотландія – Литва Час: 08.10.16. Підсумок – 1:1.
6. Словенія – Словаччина Час: 08.10.16. Підсумок – 1:0.
7. Литва, Мальта Час: 11.10.16. Підсумок – 2:0.
8. Словаччина – Шотландія Час: 11.10.16. Підсумок – 3:0.
9. Словенія – Англія Час: 11.10.16. Підсумок – 0:0.
10. Англія – Шотландія Час: 11.11.16. -:-
11. Мальта – Словенія Час: 11.11.16. -:-
12. Словаччина – Литва Час: 11.11.16. -:-
13. Англія – Литва Час: 26.03.17. -:-
14. Мальта – Словаччина Час: 26.03.17. -:-
15. Шотландія – Англія Час: 26.03.17. -:-
16. Шотландія – Англія Час: 10.06.17. -:-
17. Словенія – Мальта Час: 10.06.17. -:-
18. Литва – Словаччина Час: 10.06.17. -:-
19. Литва – Шотландія Час: 01.09.17. -:-
20. Мальта – Англія Час: 01.09.17. -:-
21. Словаччина – Словенія Час: 01.09.17. -:-
22. Англія – Словаччина Час: 04.09.17. -:-
23. Шотландія – Мальта Час: 04.09.17. -:-
24. Словенія – Литва Час: 04.09.17. -:-
25. Англія – Словенія Час: 05.10.17. -:-
26. Мальта – Литва Час: 05.10.17. -:-
27. Шотландія – Словаччина Час: 05.10.17. -:-
28. Литва – Англія Час: 08.10.17. -:-
29. Словаччина – Мальта Час: 08.10.17. -:-
30. Словенія – Шотландія Час: 08.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи F лідирує Англія, за нею перебувати Литва і замикає трійку лідерів Словенія.

Відбіркова група G

1. Іспанія – Ліхтенштейн Час: 05.09.16. Підсумок – 8:0.
2. Ізраїль – Італія Час: 05.09.16. Підсумок – 1:3.
3. Албанія – Македонія Час: 05.09.16. Підсумок – 2:1.
4. Італія – Іспанія Час: 06.10.16. Підсумок – 1:1.
5. Ліхтенштейн – Албанія Час: 06.10.16. Підсумок – 0:2.
6. Македонія – Ізраїль Час: 06.10.16. Підсумок – 1:2.
7. Ізраїль – Ліхтенштейн Час: 09.10.16. Підсумок – 2:1.
8. Албанія – Іспанія Час: 09.10.16. Підсумок – 0:2.
9. Македонія – Італія Час: 09.10.16. Підсумок – 2:3.
10. Ліхтенштейн – Італія Час: 12.11.16. -:-
11. Іспанія – Македонія Час: 12.11.16. -:-
12. Албанія – Ізраїль Час: 12.11.16. -:-
13. Італія – Албанія Час: 24.03.17. -:-
14. Ліхтенштейн – Македонія Час: 24.03.17. -:-
15. Іспанія – Ізраїль Час: 24.03.17. -:-
16. Македонія – Іспанія Час: 11.06.17. -:-
17. Італія – Ліхтенштейн Час: 11.06.17. -:-
18. Ізраїль – Албанія Час: 11.06.17. -:-
19. Албанія – Ліхтенштейн Час: 02.09.17. -:-
20. Іспанія – Італія Час: 02.09.17. -:-
21. Ізраїль – Македонія Час: 02.09.17. -:-
22. Македонія – Албанія Час: 05.09.17. -:-
23. Ліхтенштейн – Іспанія Час: 05.09.17. -:-
24. Італія – Ізраїль Час: 05.09.17. -:-
25. Італія – Македонія Час: 06.10.17. -:-
26. Іспанія – Албанія Час: 06.10.17. -:-
27. Ліхтенштейн – Ізраїль Час: 06.10.17. -:-
28. Албанія – Італія Час: 09.10.17. -:-
29. Македонія – Ліхтенштейн Час: 09.10.17. -:-
30. Ізраїль – Іспанія Час: 09.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи G лідирує Іспанія, за нею перебувати Італія і замикає трійку лідерів Албанія.

Відбіркова група H

1. Боснія – Естонія Час: 06.09.16. Підсумок – 5:0.
2. Кіпр – Бельгія Час: 06.09.16. Підсумок – 0:3.
3. Гібралтар, Греція Час: 06.09.16. Підсумок – 1:4.
4. Бельгія – Боснія Час: 07.10.16. Підсумок – 4:0.
5. Греція – Кіпр Час: 07.10.16. Підсумок – 2:0.
6. Естонія – Гібралтар Час: 07.10.16. Підсумок – 4:0.
7. Естонія – Греція Час: 10.10.16. Підсумок – 0:2.
8. Боснія – Кіпр Час: 10.10.16. Підсумок – 2:0.
9. Гібралтар – Бельгія Час: 10.10.16. Підсумок – 0:6.
10. Бельгія – Естонія Час: 13.11.16. -:-
11. Греція – Боснія Час: 13.11.16. -:-
12. Кіпр, Гібралтар Час: 13.11.16. -:-
13. Кіпр – Естонія Час: 25.03.17. -:-
14. Бельгія – Греція Час: 25.03.17. -:-
15. Боснія – Гібралтар Час: 25.03.17. -:-
16. Боснія – Греція Час: 09.06.17. -:-
17. Естонія – Бельгія Час: 09.06.17. -:-
18. Гібралтар, Кіпр Час: 09.06.17. -:-
19. Греція – Естонія Час: 31.08.17. -:-
20. Кіпр – Боснія Час: 31.08.17. -:-
21. Бельгія – Гібралтар Час: 31.08.17. -:-
22. Естонія – Кіпр Час: 03.09.17. -:-
23. Греція – Бельгія Час: 03.09.17. -:-
24. Боснія – Бельгія Час: 03.09.17. -:-
25. Гібралтар – Боснія Час: 31.08.17. -:-
26. Кіпр – Греція Час: 31.08.17. -:-
27. Гібралтар – Естонія Час: 31.08.17. -:-
28. Естонія – Боснія Час: 07.10.17. -:-
29. Бельгія – Кіпр Час: 07.10.17. -:-
30. Греція – Гібралтар Час: 07.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи H лідирує Бельгія, за нею перебувати Греція і замикає трійку лідерів Боснія.

Відбіркова група I

1. Хорватія – Туреччина Час: 05.09.16. Підсумок – 1:1.
2. Україна – Ісландія Час: 05.09.16. Підсумок – 1:1.
3. Фінляндія – Косово Час: 05.09.16. Підсумок – 1:1.
4. Ісландія – Фінляндія Час: 06.10.16. Підсумок – 3:2.
5. Туреччина – Україна Час: 06.10.16. Підсумок – 2:2.
6. Косово – Хорватія Час: 06.10.16. Підсумок – 0:6.
7. Фінляндія – Хорватія Час: 09.10.16. Підсумок – 0:1.
8. Україна – Косово Час: 09.10.16. Підсумок – 3:0.
9. Ісландія – Туреччина Час: 09.10.16. Підсумок – 2:0.
10. Хорватія – Ісландія Час: 12.11.16. -:-
11. Україна – Фінляндія Час: 12.11.16. -:-
12. Туреччина – Косово Час: 12.11.16. -:-
13. Хорватія – Україна Час: 24.03.17. -:-
14. Туреччина – Фінляндія Час: 24.03.17. -:-
15. Косово – Ісландія Час: 24.03.17. -:-
16. Фінляндія – Україна Час: 11.06.17. -:-
17. Ісландія – Хорватія Час: 11.06.17. -:-
18. Косово – Туреччина Час: 11.06.17. -:-
19. Фінляндія – Ісландія Час: 02.09.17. -:-
20. Україна – Туреччина Час: 02.09.17. -:-
21. Хорватія – Косово Час: 02.09.17. -:-
22. Ісландія – Україна Час: 05.09.17. -:-
23. Туреччина – Хорватія Час: 05.09.17. -:-
24. Косово – Фінляндія Час: 05.09.17. -:-
25. Хорватія – Фінляндія Час: 06.10.17. -:-
26. Туреччина – Ісландія Час: 06.10.17. -:-
27. Косово – Україна Час: 06.10.17. -:-
28. Фінляндія – Туреччина Час: 09.10.17. -:-
29. Україна – Хорватія Час: 09.10.17. -:-
30. Ісландія – Косово Час: 09.10.17. -:-

Зараз в таблиці рейтингів групи I лідирує Хорватія, за нею знаходиться Ісландія і замикає трійку лідерів Україна.