Дозволяється прокладати інтернет кабель приховано

Добрий день. У мене з’явився спірне питання і сподіваюся ваші фахівці допоможуть з ним розібратися. На одному з форумів я прочитав, що інтернет кабель відноситься до вторинної ланцюга, а їх можна прокладати в штробах, так як ПУЕ правила не поширюються. На форумах повідомляють про те, щоб прокладати окремо слаботочку. Підкажіть, чи дозволяється прокладати інтернет кабель приховано?

Відповідь спеціаліста:

На даний момент жодних заборон не існує. Якщо у вас є бажання, тоді відповідно можна розмістити інтернет кабель і прихованим способом. Єдине, що вам необхідно врахувати, оскільки це правила ПУЕ п. 2.1.16. Єдине, що забороняється цими правилами, так це прокладка взаиморезервируемых ланцюгів і ланцюгів аварійного освітлення.